Seriály

Childrens Hospital - Frankfurters. Allman Brothers. Death. Frankfurters. (Frankfurters. Allman Brothers. Death. Frankfurters.) (Série 2)

Původně web-seriál (2008), několikrát nominovaný na Streamy Awards, který si bere na paškál hity typu Pohotovost, Doktora House, Chirurgy, atd. Nekompromisní, občas lehce trapný, nicméně po čertech zábavný projekt.
Série 1 | Série 2 | Série 3 | Série 4

Číslo dílu: 7

Stáhnout

Další zdroje ke stažení Childrens Hospital - Frankfurters. Allman Brothers. Death. Frankfurters. (Frankfurters. Allman Brothers. Death. Frankfurters.)